Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1661
Stary 03.04.2012, 08:21
Tak się zastanawiam czy jakby ktoś Wojciechowskiemu zaproponował że za 3.5 miliona ojro zdobędzie mistrza kraju a w następnym sezonie kosztem ligi dojdzie do fazy grupowej LE to by się zgodził.

Albo z drugiej strony - Legia która ma 75 milionów budżetu dokonała tego samego co my z (podobno) 45 milionami + dziurą 15 mln.

Problemem nie są nasze rozdmuchane koszty tylko są one skutkiem/ceną osiągnięcia celu który przed sobą stawialiśmy: jednoczesnego sukcesu w LM/LE, odbudowania składu i zatrudnienia fachowców z zagranicy.

Jak dla mnie winien obecnego stanu jest oczywiście Prezes ale i (albo przede wszystkim) Rada Nadzorcza która, jeśli jest zaskoczona sytuacją (w co nie wierze), to zawaliła nadzór nad spółką - czyli jedyna swoją kompetencję.
Odpowiedz cytując