Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
Od: 08.2009
Offline
#
12884
03.04.2012, 08:21
sounds_good
napisał(a):
Dlatego:
http://www.jagiellonia.pl/zawodnik.php?z=284
Z wymienionej listy:
Drewniak
, Rakowski, Celeban, Rybicki, Stępiński. Reszta to emeryci albo zawodnicy za drodzy dla Wisły.
Ani jego ani nikogo innego z młodzieży kuchenkowej nie chciałbym oglądac w Wiśle. Jeszce nakręcą jakieś gej porno i co wtedy powiesz ?
cfa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cfa
Znajdź inne posty napisane przez cfa