Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12884
Stary 03.04.2012, 08:21
sounds_good napisał(a):Wyświetl post
Dlatego: http://www.jagiellonia.pl/zawodnik.php?z=284

Z wymienionej listy: Drewniak, Rakowski, Celeban, Rybicki, Stępiński. Reszta to emeryci albo zawodnicy za drodzy dla Wisły.
Ani jego ani nikogo innego z młodzieży kuchenkowej nie chciałbym oglądac w Wiśle. Jeszce nakręcą jakieś gej porno i co wtedy powiesz ?
Odpowiedz cytując