Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
sounds_good
Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
880
03.04.2012, 07:52
AYALA ale o czym Ty mowisz? Jak u nas chyba każdy kto mógł pauzował minimum 2 tyg z różnych powodów.
Na zawsze Wisła!
sounds_good
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sounds_good