|
Śmiem twierdzić, że rolą dyrektora sportowego nie jest bynajmniej jak większość tutaj sugeruje dopinanie budżetu klubu. Nie wiem skąd ta nagonka na Valckxa, który ma na pewno większe doświadczenie niż Bednarz, Kapka i Żurawski razem wzięci. Valckx może odpowiadać na pewno za poziom sportowy drużyny, nadzór sztabu, transfery, pensje, premie, realizacje założeń, itp. Nie widzę jednak powodu żeby obwiniać go za wydane pieniądze. Z kimś(prezes/właściciel) to przecież musiał konsultować. Nie jest on oderwanym od realiów facetem. Sam stwierdził, że wie jakie są możliwości finansowe drużyny i na jej miarę będzie szukał nowych zawodników.
|