kriswisla napisał(a):

|
Boniek nie pamieta jak wol cieleciem byl,jak gral w Widzewie i krzyczeli za nim rudy huju i pluł w kibicowi rzucał miesem ,tylko teraz jest 15 kamer i nagonka na Małego to wychwyca kazdy ruch jego warg ,ale innych to sie nie pokazuje,najlepiej jechac po kims jak jak wszyscy po nim jezdza to jeszcze dolaczyc dotych co go lza i pietnuja a jak,wszyscy ....a swieci tylko PM to chodzace zło i dojebac mu jeszcze ,oj rudy,rudy
|
Z całym szacunkiem ale wiesz jaka jest różnica? Boniek umiał grać w piłkę.
I wiesz dlaczego teraz wszyscy jeżdżą po Małeckim? Bo on po prostu słabo gra. Gdyby grał na wysokim poziomie to wszyscy patrzyliby na niego przez pryzmat występów, a nie tego co robi.
Wystarczy spojrzeć na takiego piłkarza jak Balotelli. Gość jako człowiek jest kretynem ale piłkarzem jest świetnym, więc mu się zawsze upiecze.