Wyświetl pojedynczy post
penia
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1659
Stary 02.04.2012, 22:40
Wszystkie wasze dywagacje są bez sensu, bo żeby rzetelnie ocenić pracę Bednarza lub Stana trzeba by mieć wiedzę której nikt na tym forum nie posiada, nikt nie wie jakie mieli warunki( czytaj. ile mieli kasy do wydania) więc trudno oceniać ich pracę bo to były 2 różne okresy w Wiśle. Natomiast jeżeli prawda jest to co pisze prasa, że wysokie kontrakty nowych piłkarzy wprowadzily Wisłę w problemy finansowe to na działania Stana trzeba patrzeć też z tej perspektywy.Nie można żyć ponad stan i liczyć że może uda się wygrać w przysłowiowego lotka i jakoś się ułoży.
Odpowiedz cytując