Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16437
Stary 02.04.2012, 21:56
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
W takim razie żeby nie pozostawaćtylko przy tak banalnym stwierdzeniu wypada zadać pytanie czy Twoim zdaniem tych "lemingów" jest po obu stronach tyle samo, czy może jedna ze stron charakteryzyje się większą "lemingowatością"?
Myślę, że procentowo wiecej bedzie po stronie PIS, ale żeby sie nie narażać na dyskusje z najwiekszym frajerem tego forum, to powiem że po równo