wislak68 napisał(a):

|
W takim razie żeby nie pozostawaćtylko przy tak banalnym stwierdzeniu wypada zadać pytanie czy Twoim zdaniem tych "lemingów" jest po obu stronach tyle samo, czy może jedna ze stron charakteryzyje się większą "lemingowatością"?
|
Myślę, że procentowo wiecej bedzie po stronie PIS, ale żeby sie nie narażać na dyskusje z najwiekszym frajerem tego forum, to powiem że po równo
