Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16436
Stary 02.04.2012, 21:49
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Miałem na myśli tylko tyle , że zarówno po stronie sympatyków PO jak i PiS są tzw. lemingi. Dyskusja o jakichś ogólnych liniach podziału jest w tym przypadku zbędna.
W takim razie żeby nie pozostawaćtylko przy tak banalnym stwierdzeniu wypada zadać pytanie czy Twoim zdaniem tych "lemingów" jest po obu stronach tyle samo, czy może jedna ze stron charakteryzyje się większą "lemingowatością"?