Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 02.04.2012, 20:34
Miejmy nadzieję że jutro przynajmniej nie przegramy chociaż zdziesiątkowana obrona napewno nam sytuacji nie ułatwia, pozostaje mieć nadzieje że Ruch nastawi się na mecz z Legią i że nasi kopacze wzniosą się na wyzyny swoich umiejętności
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując