Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8260
Stary 02.04.2012, 19:56
Kpina... w 2008 (stary stadion na 20 tys. Wisła już MP była + lepszą piłkę grała) to na 1/2 fianłu PP z Groclinem (nie mylić z Polonią) też po 15 zł. były, bez żadnych karntów (z tego co pamiętam), kart kibica...
Odpowiedz cytując