Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3245
Stary 02.04.2012, 19:03
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
funkykoval

Wiedzy to ty nie masz. Napisales dokladnie: "Nakłady w postaci czego W postaci Zakontraktowania kilku piłkarzy w lecie, z których płaciliśmy tylko za Jovanovicia ? "
Nie jestem pewien jak to wygląda w Wiśle, ale kluby wpisują do sprawozdania finansowego kwoty transferowe poprzez amortyzację piłkarzy (koszt transferu/okres kontraktu).

Czyli kupując takiego Jovanovica za 400 tys (czy ile tam) na 5 lat w sprawozdaniu w rubryce "amortyzacja piłkarzy" wpisane jest rok do roku 80 tys. Może też być amortyzacja progresywna jak robi to Napoli (40%, 30%, 20%, 7%, 3%).

Choć kasa wpłacana jest od razu.
Odpowiedz cytując