Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54564
Stary 02.04.2012, 18:08
nesta napisał(a):Wyświetl post
Rowniez troche o transferach..

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku....html?cookie=1
Ja tego ....a nie rozumiem jak na graczach pokroju Nuneza, Lameya, Ilieva i Diaza można było budować skład na ligę mistrzów. Przecież to są jakieś piłkarskie jaja. Valckx musiałby być totalnym amatorem żeby firmować nazwiskiem taką politykę klubu.

Mi to wygląda na słodkie usprawiedliwianie totalnych niewypałów w polityce transferowej w ostatnich latach. Naściągano masę zagranicznych łamag, biorących ogromne jak na nasze warunki pieniądze, łamagi jak to łamagi grać nie potrafią, wyników nie ma, ludzie na mecze nie chcą chodzić, zrobiła się dziura w budżecie, więc klub wciska opowieści o postawieniu wszystkiego na LM w lecie ubiegłego roku. W takie bajdurzenie uwierzyłbym gdyby zakontraktowano graczy z nazwiskiem (jak Novo czy Blanco), którzy przynajmniej teoretycznie są gwarancją pewnej jakości. A u nas kto miał LM zdobywać? Nunez? Diaz? Jovanic? ....ica mnie bierze jak to czytam.
:/
Odpowiedz cytując