Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#860
Stary 02.04.2012, 18:06
jestem spokojny o ten mecz.Ruch ma ważny mecz we wtorek i odstawi nogę. Ale nam nikt za darmo punktów nie da więc jeżeli nasi kopacze ruszą dupe to są szanse na jakieś 0-1 1-1.
Obroną bym sie nie przejmował bo w sumie Czekaj dobrze grał, nasza lewa strona przez 1 rok nie istnieje,na prawej Lamey powinien sobie poradzić a Diaz pokazywał że na srodku gra Ok.
KTo kocha ten wierzy....
Odpowiedz cytując