Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3242
Stary 02.04.2012, 18:06
Zły Staszek narobił długów,aha. Biedna Wisełka na skraju bankructwa,wszystko przez gang z Holandii+ Basałaj. Nasprowadzali szrot i zdobyli tylko mistrzostwo no i tylko LE, toż to skandal!!!!
Ale teraz będzie tylko lepiej, wujek Cupi znów nas uratuje.....aha.
Skład oprzemy o Polaków,i LM nasze bo MP to sprawa oczywista...aha,będzie tylko lepiej bo my mamy wujka Cupiego a inni nie......
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując