emj10 napisał(a):

Drozd to tak jak Ty nie byłbyś zmanipulowany 
Jesteś tak jak my wszyscy, powiedziałbym, że nawet wyróżniasz się w tym temacie odkąd pamiętam. A skoro w żadnych innych tematach nie piszesz (no oprócz Smoleńskiego) to można traktować to, że masz jakąś misję na tym forum.
|
Wyciagnales mi to z ust

a raczej z palcow zwazajac na to, ze klikamy w klawiature
Chcialbym dodac jeszce to, iz mam czasami wrazenie, ze kiedy w naszym panstwie sie zle dzieje, Drozd zaciera rece z radosci bo znowu bedzie mial mozliwosc zablysnac na forum oskarzajac o wszystko Tuska i jego parti. Nie chce mi sie przegladac historii ale jestem ciekawy co pisal w tym temacie kiedy na szczycie byli Kaczyscy, a problemy byly podobne?