WiślakMyślenice napisał(a):

|
Wiedzą, że przyjdą najwierniejsi, którzy zapłacą zawyżoną kwotę (swoją drogą 5zł to też za dużo) bo to silniejsze od nich. Świadomość ch*jni, jaką odpier*alają piłkarze też optuje przy podwyższeniu ceny.
|
ja proponuję, aby karnetowcy ze środkowych sektorów E,A,H kupowali bilety za bramkami i w narożnikach - to pokaże decydentom, że nie tędy droga.
Aby środek trybuny był pusty, następnym razem się zastanowią, zanim przy.......ą takie ceny na taki mecz!, OWSZEM PÓŁFINAŁ, 14 KROTNY MISTRZ, RACZEJ FAWORYT DO MISTRZA POLSKI - ALE TO WSZYSTKO JEST BARDZO NACIĄGANE.
NAJGORSZE JEST TO, ŻE KLUB POKAZUJE KIBICOM ŚRODKOWY PALEC - KIBICOM TYM NAJWIERNIEJSZYM, BO PIKNIKI I TAK NIE PRZYJDĄ NA MECZ Z RUCHEM!, BO ŚRODEK TYGODNIA, BO NIE MA WYNIKÓW, itp..