Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18430
Stary 02.04.2012, 13:13
Padło wiele gorzkich słów i niepotrzebnych gestów z wielu stron. Nie byłem zwolennikiem przywrócenia Małeckiego do Wisly ale jest i gra w niej ,wiec nie nalezy teraz po nim jechac jak po burej suce. Nic to nie da a zagęsci atmosfere jeszcze bardziej. Każdy popelnia błędy Maly popelnia ich wiecej niż statystyczny człowiek .Myślę że wszystkim teraz potrzeba będzie wyluzowania i spokoju. Czas jest najlepszym lekarstwem i wewnętrzne walki nie sa teraz potrzebne zwłaszcza ,ze sytuacja w Wiśle nie jest za wesoła.
Odpowiedz cytując