|
Czas chyba żeby moderator zrobił tu porządek i proponuje od teraz rozmawiać o tym co sie dzieje w polityce i dyskutować o "zasługach" bądź zasługach rządu lub opozycji . personalne posty powinny zniknąc. Chyba wszyscy marnujemy czas na personalnych rozgrywkach.Kto kogo uważa za leminga juz wiemy. Zwolennicy Donka niech napiszą jak zamierzają znaleźć pracę w wieku 60-kilku lat, czy uważaja za ok. zamykanie jednych szkół i upychanie w innych reszty dzieciaków, co maja przeciwko dopuszczeniu do badania katastrofy smoleńskiej polskich i zagranicznych naukowców(fizyków, aeromechaników) i czemu do tej pory polski rząd z nich nie skorzystał itp.Zwolennicy Jarka się ustosunkują. I będzie jakiś pożytek z tego tematu. ...mam nadzieje.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|