Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54557
Stary 02.04.2012, 12:45
milosz napisał(a):Wyświetl post
Kogo niby obrażam , To Ty nadal obrażasz Stana Valckx'a (w innym miejscu na tym forum), oraz jego realne i wymierne sukcesy (wpływ na MP i na udana gre w Europie i korzyści finansowe), pisząc jak zwykle te same durnoty, ale co z tego ...
Zacytuj mi gdzie go obrażam... Jestem bardzo ciekaw.

Ty nadal te swoje wyliczenia, w których brakuje kwoty jaką wydajemy na piłkarzy. Przepraszam, ale to jest właśnie niemerytoryczne. Zestawiasz liczby z wartością nieznaną i różnica pierwszego z drugim wychodzi Ci dodatnia. .

Straciłem ochotę na dyskusję z Tobą. Myśl sobie co chcesz.
Odpowiedz cytując