milosz napisał(a):

Kogo niby obrażam , To Ty nadal obrażasz Stana Valckx'a (w innym miejscu na tym forum), oraz jego realne i wymierne sukcesy (wpływ na MP i na udana gre w Europie i korzyści finansowe), pisząc jak zwykle te same durnoty, ale co z tego ...
|
Zacytuj mi gdzie go obrażam... Jestem bardzo ciekaw.
Ty nadal te swoje wyliczenia, w których brakuje kwoty jaką wydajemy na piłkarzy. Przepraszam, ale to jest właśnie niemerytoryczne.
Zestawiasz liczby z wartością nieznaną i różnica pierwszego z drugim wychodzi Ci dodatnia. .
Straciłem ochotę na dyskusję z Tobą. Myśl sobie co chcesz.