El'kabat napisał(a):

Jak to kto ?
Nasza jedyna i niepowtarzalna obrona w lidze
Drugich takich aparatów nie znajdziesz,są niepowtarzalni...
Lamey-Czekaj-Diaz-Paljic
Oby Pareiko miał swój dzień.
|
Ja tam wolałem naszą "czarną dziurę"

Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - to są dopiero asy.