Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18428
Stary 02.04.2012, 12:28
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Jak to kto ?
Nasza jedyna i niepowtarzalna obrona w lidze
Drugich takich aparatów nie znajdziesz,są niepowtarzalni...

Lamey-Czekaj-Diaz-Paljic

Oby Pareiko miał swój dzień.

Ja tam wolałem naszą "czarną dziurę" Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - to są dopiero asy.
Odpowiedz cytując