Mareq napisał(a):

Po obydwu stronach barykady są ludzie , którzy bezrefleksyjnie łykają jak młode pelikany to co podaje się im na tacy. Byle by tylko potrawka pasowała do schematów wykreowanych w ich głowach.
|
Jakiej barykady? Gdzie jest ta dzieląca granica? Co nią jest? I kto podaje te tace po każdej ze stron?
Niekonik napisał(a):

Przeciez ja nikogo do swoich pogladow nie przekonuje, za to Ty bez przerwy, wiec kto tutaj jest Leninowcem? 
Tylko przez ludzi twojego pokroju tak uwazalem Maciorowiczu naszego forum. wstyd mi ze wsrod Wislackiej braci mozna znalesc takie frajesrtwo i spoleczniarstwo!
|
A masz ty jakieś poglądy? Czy tylko mięsem potrafisz rzucać? Albo przyp....ć sie do czyichś poglądów. Skoro nie pisałeś do mnie to po co sie do mnie odnosisz? Ja innym nie piszę jakie masz zmiany, choć lektura byłaby ciekawa. I tyle w temacie bo szkoda czasu.