Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1636
Stary 02.04.2012, 12:11
Z drugiej strony czy w budżecie przewidywano, że Wisła będzie za ten stadion płaciła tylko w dzien meczowy? i to tylko za 2 trybuny?Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej miało być tak, że płacimy 5% pow komercyjnej i 1% za częśc sportową a płacilśmy w sumie jakies tam grosze.Kwestia tego, że cena stadionu jest znacznie zawyżona a jest w nim pełno niedoróbek.Basałaj pewnie liczył na skyboksy, tymczasem jakie one są, każdy widzi- nawet nie chodzi mi o wnętrze a raczej to, co się znajduje przed skyboksami- ŻENUA, której nikt nie chce poprawić, bo nie ma na to kasy.

P.S
AHa, i jeśli faktycznie wierzycie w zapewnienia,że "nie potrzebujemy wzmocnien" to powodzenia.Co mial innego Stan powiedzieć?Że kasy nie ma?
?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 02.04.2012 o godz. 12:15.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując