milosz napisał(a):

Sorry, ale bla, bla to twój tekst. Zakładanie że awans do LM to "wariant negatywny" mogło narodzić sie wyłącznie w twojej głowie.
Akademia, boiska treningowe to inwestycje, a kasa to B.C. odbiera na poczet długu, a nie daje wiec z pretensjami do sponsora, a nie do wykonawcy jego poleceń.
Dziura budżetowa to była po Levadii, załatano ją (dzięki wyprzedaży piłkarzy, oraz sukcesom Maaskanta i Valckx'a w pucharach europejskich) i teraz czas ... na kolejną.
|
W którym momencie napisałem, że według mnie awans do LM to wariant negatywny? Pisałem jedynie, że jest to możliwe i nie można tego wykluczyć. Jednocześnie pisałem, że rzekome problemy z budżetem (jeżeli faktycznie są) raczej są spowodowane słabą frekwencją i zamrożoną kasą od UEFA z powodu Mandziary. To już tak na szybko liczone 2 mln euro mniej.