Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1632
Stary 02.04.2012, 11:32
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo rozumiem pierwsze zdanie. Co ma piernik do wiatraka? Po prostu mówię, że wariant negatywny to pojęcie względne bo dla Basałaja grupa LM i tylko 25 000 osób na meczu to meczu to mógł być wariant negatywny. Miał do tego prawo? Miał i może dlatego wyleciał.

Odnośnie drugiej części powiem tyle. Z kontekstu też wynikało, że akademia już kwestią dni i zaczynamy budowę. Z kontekstu wynikało, że Bednarz jest faktem medialnym. Z kontekstu wynikało, że boiska treningowe są priorytetem. Z kontekstu wynikało, że sprzedaż internetowa ruszy wraz z otwarciem stadionu blablabla.
Sorry, ale bla, bla to twój tekst. Zakładanie że awans do LM to "wariant negatywny" mogło narodzić sie wyłącznie w twojej głowie.

Akademia, boiska treningowe to inwestycje, a kasę to B.C. odbiera na poczet długu, a nie daje więc z pretensjami do sponsora, a nie do wykonawcy jego poleceń.

Dziura budżetowa to była po Levadii, załatano ją (dzięki wyprzedaży piłkarzy, oraz sukcesom Maaskanta i Valckx'a w pucharach europejskich) i teraz czas ... na kolejną.
Odpowiedz cytując