Mareq napisał(a):

Twoją naiwnością jest bezgraniczna wiara ,że wszystkie zarzuty odnośnie rządów PO muszą być prawdziwe ; )
Jesteś po prostu lemingiem po drugiej stronie barykady.
|
Mareq, po co dyskotowac z d...m. Kiedykolwiek tutaj nie zajrze, widze tego @$%#@#$ nicka. nawet juz nie czytam jego wypocin

przeciez to wyglada na agitacje polityczna na naszym Wislackim forum.
A dwulicowosc tego osobnika jest przerazajaca

wtedy kiedy mu wygodnie jedzie po onecie GW i TVN, a innym razem kiedy okolicznosci sa sprzyjajace cytuje ww media, toz to szooook!!!
Kiedys pozwolilem wejsc w polemike z tym lemingiem

to chyba bylo na temat katastrofy smolenskiej, nie wiem skad, ale on juz wiedzial ze jestem wyborca Tuska i Popaprncem! Nie mogl zrozumiec jak mozna byc przeciw Kaczynskiemu i Tuskowi jednoczesnie!