Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16415
Stary 02.04.2012, 10:30
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Twoją naiwnością jest bezgraniczna wiara ,że wszystkie zarzuty odnośnie rządów PO muszą być prawdziwe ; )
Jesteś po prostu lemingiem po drugiej stronie barykady.
Mareq, po co dyskotowac z d...m. Kiedykolwiek tutaj nie zajrze, widze tego @$%#@#$ nicka. nawet juz nie czytam jego wypocin przeciez to wyglada na agitacje polityczna na naszym Wislackim forum.
A dwulicowosc tego osobnika jest przerazajaca wtedy kiedy mu wygodnie jedzie po onecie GW i TVN, a innym razem kiedy okolicznosci sa sprzyjajace cytuje ww media, toz to szooook!!!
Kiedys pozwolilem wejsc w polemike z tym lemingiem to chyba bylo na temat katastrofy smolenskiej, nie wiem skad, ale on juz wiedzial ze jestem wyborca Tuska i Popaprncem! Nie mogl zrozumiec jak mozna byc przeciw Kaczynskiemu i Tuskowi jednoczesnie!