Kaan napisał(a):

6 piłkarzy odchodzi po sezonie. Którzy, mozecie sobie sami odpowiedziec.
Jedynym piłkarzem z którym toczone są rozmowy jest Pareiko ale ma podobno dwie inne oferty.
Wraca Głowacki i Paweł Brożek, z Piotrkiem jest trudniejsza spawa ze względu na kontrakt.
|
Wywróżyłeś to ze szklanej kuli ? Czym różni się sytuacja Piotrka od Pawła który w Turcji ma tak samo długi kontrakt. O ile np Głowacki znalazł się po kontuzji nie dawno w 18stce meczowej o tyle Piotrek nawet się nawet w niej nie znalazł, Turcy chętnie pozbyli się go pewnie za darmo aby zejść z kontraktu. Na Pawle mogą chcieć jeszcze coś zarobić natomiast może to być trudne bo Paweł ogląda mecze z trybun.
Naturalnie jestem za powrotem Głowackiego oraz Pawła. W kwestii Piotrka to jest to wybitny maruda jak i zresztą jego brat dlatego uważam że jeden Brożek w szatni wystarcza.
Głowacki zachowując proporcje jest jak Nesta z Milanu, po każdej kontuzji wchodzi do drużyn i wygląda tak jakby grał regularnie. Arek na pewno łapie kontuzje w większości prze swój bardzo agresywny styl gry.