Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1623
Stary 02.04.2012, 09:42
Kocur napisał(a):Wyświetl post
W Wiśle 95% planowanych przychodów powinno być oparte o Canal +, bilety, pamiątki itp - a wejście do LM tylko otwarłoby dodatkowe możliwości - nie na odwrót.
A TY łykasz te bajki o planowaniu budżetu uwzględniając awans do LM?



PS. miałem dopisać do poprzedniego posta taką przesłankę do Cupiała od roszczeniowców, więc napiszę tutaj:

"GDZIE SĄ K. PIENIĄDZE ZA LAS?"
Odpowiedz cytując