Kocur napisał(a):

|
W Wiśle 95% planowanych przychodów powinno być oparte o Canal +, bilety, pamiątki itp - a wejście do LM tylko otwarłoby dodatkowe możliwości - nie na odwrót.
|
A TY łykasz te bajki o planowaniu budżetu uwzględniając awans do LM?
PS. miałem dopisać do poprzedniego posta taką przesłankę do Cupiała od roszczeniowców, więc napiszę tutaj:
"GDZIE SĄ K. PIENIĄDZE ZA LAS

?"
