Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8256
Stary 02.04.2012, 09:33
aNouc napisał(a):Wyświetl post
a nie 5?
i nie TOP tylko XXL TOP

Znów się zaczyna, licytowanie, marudzenie i zniechęcanie.
Zróbcie coś pożytecznego i namawiajcie ludzi od siebie do przyjścia na stadion.Lepiej na tym Wisła wyjdzie. Bo czasemi mam wrażenie jakby ktoś tu kopiował posty z forum Cracovii mające na celu zaniżenie frekwencji na Wiśle.
Nie zapomnij pinformowac znajomych zeby przyszli pare godzin wczesniej wyrobic sobie glupi kawalek plastiku, za ktory musza zaplacic dodatkowe 10 zl.
Ja po scysji z plebsem na mecz z Legia juz na pewno nikogo nie namawiam na mecz, tylko by mi glupio bylo - szkoda nerwow, szkoda czasu i na koncu szkoda kasy.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując