aNouc napisał(a):

a nie 5?
i nie TOP tylko XXL TOP 
Znów się zaczyna, licytowanie, marudzenie i zniechęcanie.
Zróbcie coś pożytecznego i namawiajcie ludzi od siebie do przyjścia na stadion.Lepiej na tym Wisła wyjdzie. Bo czasemi mam wrażenie jakby ktoś tu kopiował posty z forum Cracovii mające na celu zaniżenie frekwencji na Wiśle.
|
Nie zapomnij pinformowac znajomych zeby przyszli pare godzin wczesniej wyrobic sobie glupi kawalek plastiku, za ktory musza zaplacic dodatkowe 10 zl.
Ja po scysji z plebsem na mecz z Legia juz na pewno nikogo nie namawiam na mecz, tylko by mi glupio bylo - szkoda nerwow, szkoda czasu i na koncu szkoda kasy.