Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1622
Stary 02.04.2012, 09:31
Ale wybacz , zdobyć LM graczem pokroju Lameya?! To nawet kielbasozerca, piknik który sobie o nim poczytal wiedzial, ze koleś jest wysmiewany w swoich klubach jak Branco u nas w zeszłym sezonie. I na pewno LM z nim nie ugramy..

Ogólnie wina Basalaja jest taka, ze pierdzial na słodko, a nic dla Wisły nie zrobił. Nie ruszył z kopyta odnośnie bazy, szkolenia, przyszłości.
W klubie jest KAPKA, który przyczynił sie do problemów finansowych! Co to w ogóle znaczy? To on znów nam wypatrzy Bunoze czy innego paralityka!

Czy nie powinnismy śpiewać na stadionie:
CUPIAŁ! CO?! ..........(wiesz co)
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 02.04.2012 o godz. 09:33.
Odpowiedz cytując