Temat
:
Siatkarki walczą o awans!!! 24-25 marca godz 15:00
Wyświetl pojedynczy post
Tomy
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?
Offline
#
9
02.04.2012, 09:02
Siatkarki wygrywają dwukrotnie w Biłgoraju z faworyzowaną Szóstką 3:2, 3:1.
Trzeci, możliwe że decydujący mecz o wejście do turnieju mistrzów II ligi: w Krakowie, 21 kwietnia o 17:00.
Tomy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomy
Znajdź inne posty napisane przez Tomy