|
Dobrze by było, aby Stan przedstawił swoje stanowisko, bo zaczyna być mieszany z błotem. Ale pewnie nie moze tego zrobić bez poważnych konsekwencji prawnych ze strony s.s.a. Ale honor i dobre imię powinno być ważniejsze.
Obawiam sie tylko, że stan odpowie Cupiałowi, Bednarzowi i Innym, swoimi transferami i działaniami na Konwiktorskiej...
|