Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1620
Stary 02.04.2012, 08:55
Dobrze by było, aby Stan przedstawił swoje stanowisko, bo zaczyna być mieszany z błotem. Ale pewnie nie moze tego zrobić bez poważnych konsekwencji prawnych ze strony s.s.a. Ale honor i dobre imię powinno być ważniejsze.
Obawiam sie tylko, że stan odpowie Cupiałowi, Bednarzowi i Innym, swoimi transferami i działaniami na Konwiktorskiej...
Odpowiedz cytując