Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19960
Stary 02.04.2012, 08:41
rw88 napisał(a):Wyświetl post

Aż szkoda tego młodego Teodorczyka, bo widać, że ma naprawdę bardzo ciekawy potencjał, piłka go szuka, jest dosyć szybki, wysoki i niezły technicznie, a ta zagraniczna dwójka trochę blokuje jego rozwój - w tym meczu wyjątkowo skorzystał na nieobecności Caniego. Dziwi mnie też, że takiego kompletnie bezproduktywnego Gołębiewskiego kluby Ekstraklasy chętnie wypożyczają, a DUŻO lepszy Teodorczyk siedzi na ławce w Polonii.
To raczej oczywiste, dlaczego Daniel jest wypożyczany a Łukasz został w klubie. Gołębiewski już dużo lepszy nie będzie, bo zaczął na poważnie grać w piłkę w wieku kilkunastu lat i ma zaległości, których już nie nadrobi. To, że zaszedł tak daleko wynika tylko z jego pracowitości i waleczności, bo o walorach technicznych ciężko mówić. Dodatkowo w czerwcu kończy mu się kontrakt z KSP i klub posiadając trzech lepszych napastników nie będzie dążył do przedłużenia umowy. Gołębiewski został wypożyczony do Górnika i Korony, bo przy Konwiktorskiej w obecnej drużynie byłby czwartym w rankingu napastników. Reasumując - nie jest tak, że nikt z T-ME nie chciałby Teodorczyka, tylko po prostu klub chce mieć w odwodzie wartościowego zmiennika.
Odpowiedz cytując