Dariook napisał(a):

|
Tymczasem jest jak zawsze, oddajemy Cupiałowi dużą kasę a następne pięć lat będzie murowane gówno. Wisła nic nie odda a Cupiał nie odbierze.
|
Dokładnie, nie odbierze bo nei ma z czego. Piłka nożna to nie jest biznes, który przynosi kokosy jak się niektórym wydaje. Do piłki się DOKŁADA, szczególnie u nas.
Przykład Drzymaly czy teraz zarządzających Śląskiem pokazuje, że jednak woda do podlewania kwiatków przez panią w szatni zawodników też kosztuje i nie jest za darmo...
Oczywiście wolałbym Abramowicza, któremu nie nudzi się wieczne doładanie niż Cupiała, ale jest jak jest od dawna i za każdym razem jest to samo, za panowania Bogusia raczej nic się nie zmieni, więc jedyne pytanie jakie nasuwa się to: ile trzeba będzie czekać na kolejną szansę po Atenach i Nikozjii?
Warto jeszcze porównać sobie skład z LEvadii (z MArcelo, Głowackim i Brożkeim na czele) ze składem w Belgii i zdać sobie sprawę z tego, że tamta Wisła zebrałaby solidny oklep na wiosnę w pucharach ...
Ps. Niektórzy gdyby nie BC nie wiedzieliby co to Wisła, więc choćby dlatego nie powinni wypisywać herezji i knuć wielkich spisków pt: "wyprowadzanie cichaczem wielkiej kasy której nie ma"