Cytat:
|
Ale nie, pojawił się na zamówienie artykuł oczerniający i to z kwotami i liczbami wyssanymi z palca.
|
Jestem daleki od przyznania Ci racji bo klub jednak nie płaci co do normalnych sytuacji nigdy nie należy. (Zwłaszcza, że zaliczamy się do klubów w którym zawodnicy regularnie dostawali pieniążki na konta.
Jeśli jednak jest coś w tym co napisałeś to czy Basałaj z Valckxem zgodzili się na wyjście z pracy w takim stylu ?
"Zostawili klub w ogromnych długach i trzeba po nich sprzątać"
Faktem jest to, że kiedy Wisła ściągała co raz to nowych zawodników, w innych klubach te ruchy były minimalne np w takim Lechu który się praktycznie nie wzmocnił w ostatnim roku ( jedynie Tonev) a jest również w d *pie.