Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8255
Stary 02.04.2012, 08:12
Za taką manianę jaką odwalają piłkarze powinni przynajmniej dać bonus karnetowcom ( czyt. frajerom którzy skusili się dać wcześniej dużą kasę klubowi ) i włączyć ten mecz do karnetu. Przynajmniej jakoś podziękować tym karnetowcom. Ale cóż, klub leży i kwiczy finansowo to szuka teraz wszędzie kasy.
Odpowiedz cytując