|
Za taką manianę jaką odwalają piłkarze powinni przynajmniej dać bonus karnetowcom ( czyt. frajerom którzy skusili się dać wcześniej dużą kasę klubowi ) i włączyć ten mecz do karnetu. Przynajmniej jakoś podziękować tym karnetowcom. Ale cóż, klub leży i kwiczy finansowo to szuka teraz wszędzie kasy.
|