|
Senior Member
Offline
|
#1608

02.04.2012, 03:14
|
Ta drużyna była budowana w pierwszym okienku na MP i ...było, następnie na europejskie puchary i sukces też miała, a że się bossowi odkręciło, to w zimowym okienku już poprzestano na dotychczasowych osiągnięciach.
Jak ktoś wierzy w bajkę że pensja np. Jaliensa z Iliewem i paru innych czy transfer Meliksona czy innego Genkowa rozwalił budżet (przy sprzedaży Marcelo, Głowackiego, Diaza i Brożków za około 7 mln i przychodów z kw. do LM i LE) to znaczy że można mu wmówić każdą bajkę.
LucjuszWielki napisał(a): 
|
Cupiał celował w LM znowu na tu i teraz, z nim nigdy nie będzie przyszłościowego planu, zawsze będą skrajne emocje. Teraz zapewne "lekkie odchudzenie" i w niedalekiej przyszłości mam nadzieję kolejna próba:] (…) Boguś trzymaj się!
|
Super, tyle że boiska treningowe czy szkolenie młodzieży czy wreszcie stabilizacja pionu szkoleniowego, czy na koniec jednolita i długofalowa polityka transferowa (np. zlecona Valckxowi) jest jak rozumiem be, a cacy jest na tu i teraz , tyle że teraz będzie Bednarz z Kapką i może to nie tylko nie wypalić, ale dać trwały regres.
PS. A już robienie kozła ofiarnego z jedynego profesjonalisty w klubie co miał zbudować drużynę w …, no w ile !?, …w pół roku na LM !? Gdyby choć mógł wydać tyle co było zarobione na transferach Marcelo, Brożków, Diaza i Głowackiego (te 7 melonów), ale gdzie tam poltyka oszczędnościowa, a efekt widzimy, ale spoko będzie lepiej teraz nowe rozdanie i … TKM wchodzi do Wisły ponownie, TERAZ K. MY ! Bednarz z Kapką, a w tle Mandziara.
Ostatnio edytowane przez milosz : 02.04.2012 o godz. 03:16.
|
|