Jeśli by chociaż 50% przychodów ponownie inwestować w Drużynę to nie było by takich właśnie sytuacji. Ale u nas jest jedny ale za to jebitnie wielki komin płacowy.
Cupiał pewnie chętnie znajdzie brakującą kasę , bo swoje wyciągnie a my następne kilka lat będziemy oddawać Baronowi łaskawą pożyczkę wraz z odsetkami.
Jak by choć raz musiał dopłacić do swojej SSA z własnej kieszeni to wydaje się pewne że takie sytuacje by nie miały miejsca. Kasa by pewnie jeszcze rosła .. a sam BC doglądał by biznesu.
Największym chyba mankamentem była postawa SV i BB! Jeśli ta drużyna była budowana pod rozgrywki LM to nie mam pytań. Taka łapanka?
Rozumiem że to słynne już zielone swiatło BC... skoro tak to dramat na każdym szczeblu .
BC zapewne swoje zgarnął a na zielone światło rzucił drobne ... widać jak na dłoni jaka będzie przyszłość Wisły. Dlaczego choć raz nie machnął ręką na spłatę i całą kasę z sezonu przeznaczył tylko i wyłącznie na klub. Jest właścicielem czyli powinien mieć priorytet w postaci rozwoju klubu, oraz co sezonowego wzmacniania lepszymi zawodnikami. Na chłopski rozum można założyć że odstąpienie w tym roku od spłaty nic by nie zmieniło w portfelu BC a jak wymierne korzyści mogła osiągnąć Wisła nie trudno sobie wyobrazić.
Tymczasem jest jak zawsze, oddajemy Cupiałowi dużą kasę a następne pięć lat będzie murowane gówno. Wisła nic nie odda a Cupiał nie odbierze.
Sprzedajmy BC! Albo niech kazdy wyśle do jednej wielkiej światowej korporacji (katarskiej) email z ofertą klubu piłkarskiego na sprzedaz . A nuż komuś sie nudzi i nie wie jak wydać dolary? Może spodoba mu sie nowa zabawa i zapragnie trofeum LM! heh Może jakiś rozkapryszony Arab zechce zagrać na nosie krezusów MC i od tak dla klimatu postanowi zamieść LM z Wisła...
