http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Pierwszy mecz już w środę!
Cracovia - Podbeskidzie 0-0
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 1-2
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1-0
Korona Kielce - Lech Poznań 1-1
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 0-0
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 0-1
Łódzki KS - Widzew Łódź 1-1
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 1-0