może gdyby Łysy nie sprowadził np Jirsaka czy Kirma, straty byłyby mniejsze.... przecież degrengolada w Wiśle nie nastąpiła z dnia na dzień... hmmmm?
wolfy napisał(a):

|
EDIT3: Ale ogólnie - szacunek. Nie dość że będzie wyprzedaż która nas sportowo zniszczy, to jeszcze kibice będą za nią dziękować. Genialna akcja - to nie sarkazm. Im dłużej o tym myślę, w tym w większym podziwie jestem.
|
żeby oni tą umiejętność w marketingu umieli wykorzystać
mnie ciekawi jakie to są te cięcia kosztów poza piłkarskich, tzn administracyjne itp... kiedyś bodaj sprzątaczkę zwalniali...
Cytat:
|
Basałaj zakładał tymczasem, że absolutne minimum na każdy mecz wyniesie 23 tysiące,
|
akurat pamiętam ten wywiad, chodziło raczej o to ilu kibiców zakładają, żeby stadion wychodził na "0", a nie że to pewnik