Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1605
Stary 01.04.2012, 23:47
może gdyby Łysy nie sprowadził np Jirsaka czy Kirma, straty byłyby mniejsze.... przecież degrengolada w Wiśle nie nastąpiła z dnia na dzień... hmmmm?

wolfy napisał(a):Wyświetl post
EDIT3: Ale ogólnie - szacunek. Nie dość że będzie wyprzedaż która nas sportowo zniszczy, to jeszcze kibice będą za nią dziękować. Genialna akcja - to nie sarkazm. Im dłużej o tym myślę, w tym w większym podziwie jestem.
żeby oni tą umiejętność w marketingu umieli wykorzystać

mnie ciekawi jakie to są te cięcia kosztów poza piłkarskich, tzn administracyjne itp... kiedyś bodaj sprzątaczkę zwalniali...

Cytat:
Basałaj zakładał tymczasem, że absolutne minimum na każdy mecz wyniesie 23 tysiące,
akurat pamiętam ten wywiad, chodziło raczej o to ilu kibiców zakładają, żeby stadion wychodził na "0", a nie że to pewnik
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 01.04.2012 o godz. 23:57.
Odpowiedz cytując