Ciekawe że nie było kryzysu oficjalnego po Levadii, ale jak sprzedajemy piłkarzy za 7 melonów i sukcesy finansowe z kw. do LM i z LE, to nagle "kryzys", oj coś czuje że gdybyśmy awansowali do LM to "kryzys" byłby jeszcze większy

.
silver03 napisał(a):

|
Pamiętaj też o okolicznościach towarzyszących temu awansowi.
|
Awans do LE był naturalny, a odpadnięcie w kw. do LM pechowe, tak jak wyjście z grupy szczęśliwe, suma szczęścia wynosi zero więc warto widzieć całość, ale coś czuje że nasz sukces w pucharach też wielu jest nie na rękę, no to teraz będzie juz tylko świetlana przyszłość z ... Bednarzem , Kapką i ... Mandziarą.
_______
PS. Oj coś Ci się pomyliło, fialo .
Oficjalna linia partii jest taka że Bednarz jest naszym Bogiem, jedynie słusznym , a Holendrzy to samo zło

.
A i jeszcze Kirm to akurat Bednarz, nie Valckx.
wolfy napisał(a):

EDIT3: Ale ogólnie - szacunek. Nie dość że będzie wyprzedaż która nas sportowo zniszczy, to jeszcze kibice będą za nią dziękować. Genialna akcja - to nie sarkazm. Im dłużej o tym myślę, w tym w większym podziwie jestem.
EDIT4: Żeby nie było - jeszcze raz zaznaczam, że nie sugeruję celowej wyprzedaży. To na pewno robione jest dla dobra Wisły. KMWTW
|
Tak genialne, bo tamta wyprzedaż przyniosła same straty, a ta nam da same korzyści

.
______
Jest tylko jedno małe ale jak my mamy dalej walczyć nawet w lidze o cokolwiek przy takiej polityce.