Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1603
Stary 01.04.2012, 23:30
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Powiedzą, że media kłamią
Zabawie się we wróżkę: Cupiał nas jednak "uratuje".
Co prawda za cenę wyprzedaży wszystkiego co się rusza oraz kompletnej degrengolady sportowej.
Ale "uratuje nas".

I niech nikt sobie nie myśli że to kolejny cyrk z wyciąganiem kasy z Wisły. To akcja ratunkowa.

Swoją drogą - gdybyśmy ogłosili upadłość, kto przejąłby jedyny majątek Wisły: karty zawodnicze?
Tak tylko pytam

EDIT: Acha, żeby sobie ktoś nie pomyślał że sugeruję, że to kolejny etap wychodzenia z Wisły. Mam nadzieje, że się rozumiemy
EDIT2: Gdyby ktoś chciał się jednak emocjonować serialem "uratuje czy nie uratuje?", to niech oleje to co napisałem. Ja to nie maci0s, żadnych info z klubu nie mam, wszystko to tylko moje marne przemyślenia.
EDIT3: Ale ogólnie - szacunek. Nie dość że będzie wyprzedaż która nas sportowo zniszczy, to jeszcze kibice będą za nią dziękować. Genialna akcja - to nie sarkazm. Im dłużej o tym myślę, w tym w większym podziwie jestem.
EDIT4: Żeby nie było - jeszcze raz zaznaczam, że nie sugeruję celowej wyprzedaży. To na pewno robione jest dla dobra Wisły. KMWTW
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.04.2012 o godz. 23:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując