Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8252
Stary 01.04.2012, 22:51
To nie jest zniechęcanie, tylko stwierdzanie faktów.
Sprzedanych karnetów jest około 11 tysięcy, na ten mecz na pewno każdy z ich posiadaczy nie pójdzie, bo trzeba kupić bilet. Oprócz tego na mecze ligowe sprzedawało się zazwyczaj około 3 tysięcy biletów, czyli powiedzmy dodatkowo tyle było stałych bywalców.
Uwierz, że ludziom się nie chce oglądać takiej gry. Kto ma przyjść to przyjdzie, pewnie jak zwykle najbardziej zapełniony będzie sektor C. Fani piłki nożnej na pewno się na stadionie nie zjawią.
Odpowiedz cytując