http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...2,id,t,sa.html
8 VIII 2011
Cytat:
Czyli o dziurze w budżecie, jak to miało miejsce po klęsce z Levadią, nie ma już mowy?
Budżet przygotowuje się, zakładając wariant negatywny. Awans wpłynął pozytywnie na nasze finanse, ale jeśli pytanie ma zmierzać do tego, czy jeszcze pozyskamy nowych zawodników, to muszę odpowiedzieć, że w tym okienku transferowym już nie. Mamy stabilną i szeroką kadrę.
|
E: Tak skomentuję trochę, bo aż się prosi.
Wszystko wskazuje na to, że Najlepszy Prezes w Historii wraz z Najlepszym Dyrektorem Sportowym we Wszechświecie postawili sprawę tak: "jak się uda - super, a jak nie, to po nas choćby potop". Jak pokazało życie, było to zwyczajne działanie na szkodę spółki.
Drużyna skończyła się po Nikozji z czysto pragmatycznych powodów - zabrakło sianka. Zawodnicy nie poczuwali się do umierania za Wisłę.