wanciak86 napisał(a):

|
Co do Ślaska, skoro się okazuje, że niektórzy piłkarze nie dostają kasy, zalega się z premiami itp - to co się dziwić. "Nie ma sianka nie ma granka".
|
Sytuacja finansowa polskich klubów w Ekstraklasie i I lidze jest fatalna. Zawodnicy są raczej przyzwyczajeni do pewnych zaległości, w niektórych klubach nie płaci się po kilka mcy, premie płacone są po pół roku albo nawet i dłużej. Gdyby obowiązywała zasada o której piszesz wszyscy by leżeli. Choć patrząc na poziom rozgrywek tak to właśnie wygląda
Co roku pisze się, że już w zasadzie poziom gorszy być nie może, przychodzi następny sezon i okazuje się, że jednak może

. Przygnębiające jest to, że po Euro bum na piłkę minie, kluby już teraz stoją pod ścianą jeśli chodzi o finanse, frajerów do ładowania kasy w piłkę brak. Nie wiem czy jeszcze bardziej dołujące nie jest oglądanie pustek na nowych pięknych stadionach, niż ta infrastrukturalna bryndza kilka lat temu.
Zastanawiam się jakim cudem Canal + zwraca się kasa ładowana w tę nędzę. Nie potrafię tego pojąć.