El'kabat napisał(a):

Możliwe.Jak tam dostaniemy czwórke to bilety powinny być po 5zł
|
Wtedy powinni karnetowców wpuścić za free.. Zresztą, kto wie - może w ogóle tak będzie. Pamiętam, że mecz z Widzewem w poprzednim sezonie w 1/8 finału (bodajże) tak potraktowali.
