Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8248
Stary 01.04.2012, 21:48
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Możliwe.Jak tam dostaniemy czwórke to bilety powinny być po 5zł
Wtedy powinni karnetowców wpuścić za free.. Zresztą, kto wie - może w ogóle tak będzie. Pamiętam, że mecz z Widzewem w poprzednim sezonie w 1/8 finału (bodajże) tak potraktowali.
Odpowiedz cytując