Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
8247
01.04.2012, 21:33
El'kabat
napisał(a):
Możliwe.Jak tam dostaniemy czwórke to bilety powinny być po 5zł
No tak nie wiadomo jakie ceny na PP ale głupoty prima aprilisowe wypisywać to im sie chce:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ro_w_krakowie/
Bik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bik
Znajdź inne posty napisane przez Bik