Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8247
Stary 01.04.2012, 21:33
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Możliwe.Jak tam dostaniemy czwórke to bilety powinny być po 5zł
No tak nie wiadomo jakie ceny na PP ale głupoty prima aprilisowe wypisywać to im sie chce:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ro_w_krakowie/
Odpowiedz cytując