|
Marcelo, Głowacki, Diaz, ale ...wkrótce Piotr i Paweł Brożek.
PS. A tak poza tym to Staszek jest okay, zwłaszcza jak go zestawimy z Jacusiem i dobrze by było aby podobne pomyslał B.C., ale to tylko życzenie.
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.04.2012 o godz. 20:58.
|