Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1592
Stary 01.04.2012, 20:46
Marcelo, Głowacki, Diaz, ale ...wkrótce Piotr i Paweł Brożek.

PS. A tak poza tym to Staszek jest okay, zwłaszcza jak go zestawimy z Jacusiem i dobrze by było aby podobne pomyslał B.C., ale to tylko życzenie.
Ostatnio edytowane przez milosz : 01.04.2012 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując