Wiślak-1990 napisał(a):

|
Bobek90 mi się wydaję że większym burakiem jesteś jednak Ty, tak masz rację że dostaje za to kasę, ale czy myślisz że nie został ukarany finansowo za to? Dla Ciebie liczy się tylko sukces sportowy i myślę że jak by Wisła walczyła utrzymanie to byś już na mecze nie chodził, bo Ty chyba innych wartości nie znasz, dla Ciebie przykładny piłkarz powinien być grzeczny nic się nie odzywać a jak ktoś pluje mu w ryj to powinien udawać że deszcz pada, na szczęście zostali jeszcze tacy piłkarze z jajami, był Baszczu, Kosa, Żuraw, teraz jest Mały, z drugiej strony jestem ciekawy która ....a poskarżyła się mediom że Małecki nikogo nie przeprosił, takiego osobnika powinno się wyjebać na zbity pysk!
|
Wytłumacz mi na przykładzie Małeckiego o jakie to wartości poza zwycięstwem chodzi - potrafisz? Bo ja coś czuję, że nie za bardzo wiesz o czym piszesz? I dlaczego Małecki jest taki nabuzowany na boisku skoro mu nie zależy jak twierdzisz na sukcesie sportowym?