sambo napisał(a):

|
Ja wiem, że postawiłeś sobie za cel nieść kaganiec oświaty ciemnogrodowi ale jak nie ma dzieci bez stosunku tak nie ma ratyfikacji bez podpisu. I wiesz o tym doskonale i tylko wyznaczenie sobie drugiego celu na tym forum wyjaśnić może bezsensowną polemikę
|
Mogło by sie wydawać że ten cel to obrona słońca. Ja mam jednak wrażenie że przyczyna jest bardziej egoistyczna. Dopuszczenie do siebie rzeczywistych faktów, które dowodzą ze cudak to gigantyczna pomyłka jest równoznaczne z przyznaniem się. Przyznaniem do błędu. Wielu jest takich którzy prędzej obetną sobie nogę nożyczkami niż to uczynią. Dlatego wszelkie informacje o nieudolności, niekompetencji czy po prostu rzeczywistości jaka mamy, są wyśmiewane, pomijane, dyskredytowane. W każdy możliwy sposób, czy to idiotycznym komentarzem, czy posądzeniem o fałszywość czy pretensjami co do formy przekazanej treści lub osoby treść przekazującej. Że taki albo owaki. Jak długo można tak odcinać się od rzeczywistości? Jakim trzeba być tchórzem ?