Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18402
Stary 01.04.2012, 20:02
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
Bobek90 mi się wydaję że większym burakiem jesteś jednak Ty, tak masz rację że dostaje za to kasę, ale czy myślisz że nie został ukarany finansowo za to? Dla Ciebie liczy się tylko sukces sportowy i myślę że jak by Wisła walczyła utrzymanie to byś już na mecze nie chodził, bo Ty chyba innych wartości nie znasz, dla Ciebie przykładny piłkarz powinien być grzeczny nic się nie odzywać a jak ktoś pluje mu w ryj to powinien udawać że deszcz pada, na szczęście zostali jeszcze tacy piłkarze z jajami, był Baszczu, Kosa, Żuraw, teraz jest Mały, z drugiej strony jestem ciekawy która ....a poskarżyła się mediom że Małecki nikogo nie przeprosił, takiego osobnika powinno się wyjebać na zbity pysk!
No tak Baszczu Kosa i Żuraw ciąglę napierdalali jeden na drugiego robiąc z klubu pośmiewiosko. Co dzień wyzywali Moskala i inne legendy Wisły.
Osobiście nie mam nic przeciwko piłkarzom z charakterem, ale to co Mały zrobił kilka razy to nie teges ...
Chociaż czekam może kolega z zakazanej strony coś więcej na temat Małego napisze.
Odpowiedz cytując